EPP
EN PL
EPP buduje silny zespół zarządzania aktywami
EPP

08/11

2017

EPP buduje silny zespół zarządzania aktywami

EPP, spółka działająca według formuły REIT i inwestująca w sektorze nieruchomości handlowych, w związku z dynamicznym powiększaniem portfela podjęła decyzję o zbudowaniu wyspecjalizowanego działu Leasing & Asset Management.

Nowy zespół zajmie się wszystkimi aspektami zarządzania portfelem, w tym również komercjalizacją i rekomercjalizacją dostępnych powierzchni. 

Eksperci EPP  będą wspierać najemców w celu poprawienia ich obrotów i wyników finansowych, poprzez wprowadzanie innowacji, realizację modernizacji, dobór odpowiedniego tenant mix, po finanse oraz wszelkie aspekty techniczne i administracyjne mające wpływ na lepsze funkcjonowanie obiektów.

- ‘W EPP współpraca z najemcami nie kończy się na podpisaniu umowy i pobieraniu czynszu – mówi Marek Gładki, dyrektor ds. asset management i leasingu w EPP – chcemy być zaufanym partnerem, który żyje sprawami swoich klientów; który jest żywotnie zainteresowany ich potrzebami oraz wychodzi naprzeciw ich oczekiwaniom’.

Na czele zespołu stanął Marek Gładki, do niedawna dyrektor działu komercjalizacji i marketingu centrów handlowych w Echo Investment, od września w EPP. Wśród współpracowników Marka, na stanowiskach Asset Managerów, znaleźli się Marta Kusiak (ponad 10 lat doświadczenia po stronie najemcy – odpowiadała za ekspansję marek m.in. New Look Poland, Takko czy z grupy IC Companys), Anna Piotrowska (pracowała dla Multi Development, JLL i Apsys), Jakub Ociepka (pracował dla Multi Development, Neinver, Colliers, IKEA) oraz Macrin Ziółkowski (poprzednio ECE, a także CBRE). Do końca roku zespół leasingu i zarządzania aktywami EPP będzie liczył 6 osób.

--------------------------------------------------------------------


MAREK GŁADKI
Dyrektor Działu Leasing & Asset Management

Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, gdzie studiował zarządzanie nieruchomościami; następnie ukończył studia podyplomowe na kierunku pośrednictwa obrotu nieruchomościami. Przed dołączeniem do EPP przez ponad 13 lat zdobywał doświadczenie w Echo Investment, gdzie jako Dyrektor Działu Leasingu i Marketingu był odpowiedzialny za tworzenie i realizację strategii leasingowych m.in. dla takich projektów jak  Galaxy Szczecin, Pasaż Grunwaldzki Wrocław, Libero Katowice czy Galeria Echo Kielce. Zajmował się również rekomercjalizacją wszystkich centrów handlowych z ówczesnego portfela Echo Investment oraz uczestniczył w powstawaniu koncepcji wielofunkcyjnego projektu Towarowa 22 w Warszawie – wspólnej inwestycji EPP i Echo Investment. Do EPP dołączył we wrześniu 2017 roku obejmując stanowisko Dyrektora Działu Leasing & Asset Management.

ANNA PIOTROWSKA

Asset Manager

Absolwentka prawa w Wyższej Szkole Handlu i Prawa im. Ryszarda Łozińskiego; ponadto ukończyła 2-letnie studia podyplomowe w specjalności pośrednik w obrocie nieruchomościami. Swoją karierę zawodową rozpoczęła w 2004 roku jako prawnik w firmie APSYS. Później, przez 5,5 roku, zajmowała się komercjalizacją projektów należących do portfela francuskiego dewelopera. Przed dołączeniem do zespołu EPP we wrześniu 2017 roku pracowała dla JLL i Multi Development; jej głównymi projektami była komercjalizacja Manufaktury (Apsys) i Forum Gdańsk (Multi). 

JAKUB OCIEPKA

Asset Manager

Z rynkiem nieruchomości związany od 2005r. Absolwent politologii, specjalizacja polityka społeczna, na Uniwersytecie Warszawskim oraz studiów podyplomowych na kierunku pośrednictwo w obrocie nieruchomościami. Przed dołączeniem do EPP pracował w takich firmach, jak Multi Development, Neinver, Colliers i IKEA. Zajmował się komercjalizacją i rekomercjalizacją  regularnych centrów handlowych, centrów outletowych oraz parków handlowych w tym m.in.:  outletów Factory, parków handlowych Futura, Europa Centralna, a także Twierdza Zamość, Wzorcownia, Galeria Leszno i Zakopianka. Do EPP dołączył we wrześniu 2017 roku.

MARTA KUSIAK

Asset Manager

Posiada ponad 10-letnie doświadczenie w branży detalicznej, zarówno w zakresie nieruchomości, jak i działalności operacyjnej. Przed dołączeniem do EPP w lipcu 2017 roku pracowała dla New Look Poland, rozwijając markę na rynku polskim, wcześniej w Takko Fashion (rynki: Polska, Litwa, Estonia) oraz w IC Companys Poland (Jackpot, Cottonfield, Matinique, Part Two), obsługując te marki w Polsce, Czechach i na Węgrzech. Posiada certyfikat Mentora Biznesowego. Absolwentka Akademii Świętokrzyskiej na kierunku doradztwo zawodowe, a także studiów podyplomowych na Uniwersytecie Łódzkim, specjalność  finanse i strategie spółek.

MARCIN ZIÓŁKOWSKI

Asset Manager


Na rynku nieruchomości od 2004 roku. Absolwent Akademii Leona Koźmińskiego na kierunku Zarządzanie i Marketing. Odpowiadał za komercjalizację i rekomercjalizację centrów handlowych w całym kraju, m.in. za: Galerię Bałtycką w Gdańsku, Alfa Centrum Gdańsk, czy centrum Zielone Arkady w Bydgoszczy i Renoma we Wrocławiu. Pracował w międzynarodowych firmach, takich jak: CBRE, Centrum Development & Investments (grupa Eastbridge) i ostatnio w ECE Projektmanagement.

Powrót